جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

از بازنشستگان و برگزیدگان عرصه های مختلف شرکت مدیریت منابع آب ایران تقدیر شد

سه شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۸:۱۱
اخبار داخلی
به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)، جشنی برای تجلیل از همکاران بازنشسته و برگزیدگان عرصه های مختلف شرکت مدیریت منابع آب ایران در سال 1388، برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، در این جشن - که پیش از ظهر امروز سه شنبه 31 فروردین ماه 1389 در سالن اجتماعات شهید عباسپور برگزار شد - علاوه بر مدیر عامل، معاونان، مدیران و کارکنان شرکت، مهندس ستار محمودی مشاور وزیر نیرو، دکتر سید مجتبی واحدی زاده مشاور معاون پشتیبانی، امور مجلس و حقوقی وزارت نیرو و دبیر شورای مرکزی ورزش این وزارت خانه و فاطمه قیومی مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده، نیز حضور داشتند.
این جشن که در فضایی صمیمی و با استقبال گسترده همکاران شرکت برگزار شد، برای اولین بار به طور مستقیم از طریق شبکه داخلی شرکت(اینترانت) نیز پخش می شد.
یاد و نام زنده یادان مهندس شهرام جایدری و حسین کریمی، دو تن از همکاران شرکت که در سال گذشته به دیار باقی شتافتند، مرتبا" در این مراسم گرامی داشته شد و برای شادی روح این مرحومان، فاتحه قرائت شد.
در ابتدای این جشن، سید سعید حسینی مدیر کل مالی و پشتیبانی شرکت، با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم، اظهار داشت: با برگزاری این گونه مراسم، به دنبال بهبود تصویر درون سازمانی و برون سازمانی شرکت و جذاب و بانشاط کردن فضای کارهستیم .
سید سعید حسینی سپس گفت: هدف ما این است که تصویر بیرونی شرکت را به گونه ای بسازیم که در سطح وزارت نیرو به عنوان نمونه و الگو مطرح شویم.
او در ادامه تجلیل از بازنشستگان و تقدیر از برگزیدگان را یک "وظیفه" و "دین " بر عهده شرکت دانست و گفت: از مجموعه همکاران شرکت، یازده نفر در سال گذشته به افتخار بازنشستگی نائل شدند.
او سپس گفت: علاوه بر اینها، در سطح شرکت، حدود 200 نفر از همکاران در 9 رشته ورزشی فعال هستند که در این مراسم از برگزیدگان ورزشی شرکت نیز تقدیر خواهیم کرد.
پس از پخش کلیپ "سرود آب "، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالله سهیلی مقدم مسئول فرهنگی و تبلیغات اسلامی شرکت، با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب(س)، به تشریح فضایل این بانوی بزرگ اسلام پرداخت.
او گفت: برای عظمت کاری که حضرت زینب(س) کرد، همین بس که اگر زینب در کربلا نبود، کربلا در کربلا مانده بود و در حقیقت، تبلیغ و ترویج واقعه کربلا توسط این بانوی شجاع انجام شد.
حجت الاسلام و المسلمین سهیلی مقدم در ادامه به کلیه همکاران شرکت و به ویژه بانوان همکار توصیه کرد: در عمل پیرو حضرت زینب(س) باشید.
در ادامه مراسم کلیپ "ببار بارون که باریدن ثوابه " که در همایش " آب و فرهنگ" توسط گروه سروناز اجرا شده بود، پخش شد.
سپس مهندس ستار محمودی مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل پیشین شرکت، سخنرانی کرد.
او نیز با یادی از همکاران درگذشته شرکت در سال پیش، به تشریح مفهوم " کار با کیفیت در بخش آب " پرداخت و گفت: امام علی(ع) فرموده اند که کار ماندنی، کار با کیفیت است.
مهندس محمودی سپس افزود: ما این افتخار را داریم که در سنگر سقایی خدمت می کنیم که صفت حضرت ابوالفضل العباس(ع) بوده است.
وی افزود: بازنشستگان شرکت، سرمایه گذاران سخاوتمندی بوده اند که گرانبهاترین سرمایه خود، یعنی عمرشان را برای شرکت سرمایه گذاری کردند.
او از همکاران شرکت به عنوان "آیینه های صداقت، شفافیت و تلاش" یاد کرد و خواستار تعریف سازوکاری برای ارتباط همکاران بازنشسته با شرکت شد.
در ادامه مراسم، مهندس علی رضا الماسوندی مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، به سخنرانی پرداخت.او با اشاره به نام گذاری امسال به نام " همت مضاعف و کار مضاعف" از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: نگاه مردم به تلاش و همت ما در عرصه مهم و حساس آب کشور است.
او افزود: به یقین، خدمت در عرصه مهم آب، هدیه ای الهی است که نصیب ما شده و ما برای خدمت در این سنگر حساس، توسط خداوند گزینش شده ایم.
مهندس الماسوندی در ادامه مدیران و کارکنان شرکت را امانت داران آب دانست و گفت: خدمتگزاران این عرصه، باید سرآمد، نمونه و الگویی برای دیگر دستگاه های دولتی باشند.
او سپس به تبیین مفهوم " همت مضاعف و کار مضاعف" پرداخت و گفت: شرط همت مضاعف و تلاش ماندگار، در آغاز، داشتن اندیشه و فکر درست است.
مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در ادامه با ذکر نمونه هایی از تلاش های ماندگار در تاریخ اسلام همچون تلاش امام علی(ع) برای حفر چاه و استحصال آب و تحویل آن به مردم، سعی حضرت زینب(س) در کربلای حسینی، سعی ابالفضل العباس(ع) در سقایی کربلا، نتایج تلاش های ماندگار و مبتنی بر اندیشه را ذکر کرد.
او گفت: سعی و تلاش، علاوه بر شکل دادن به شخصیت افراد، بهبود اقتصاد و امنیت و رفاه و بهداشت و درمان، موجب رشد جامعه، فقرزدایی و عدالت اجتماعی و فعلیت بخشیدن به ظرفیت های بالقوه نیز می شود.
مهندس الماسوندی سپس با ذکر حدیثی گفت: پیامبر اکرم(ص)، عمل و سخت کوشی را دو رکن از ارکان ده گانه ایمان دانسته اند.
وی در پایان بر همگانی تر شدن ورزش در سطح شرکت برای آقایان و بانوان همکار، تأکید کرد.
این گزارش می افزاید: در بخش پایانی این مراسم، از بازنشستگان شرکت در سال 1388، برگزیدگان شرکت در زمینه های: رعایت نظم و انضباط و مقررات اداری، مشارکت و هم اندیشی در امور، بانوی نمونه سرپرست خانوار و رشته های مختلف ورزشی، تجلیل شد.
بر این اساس، از خانم معصومه رضایی یزدی، خداقلی مدبر، آقایان حسن ناسوتی و احمد وثوقی از معاونت حفاظت و بهره برداری، خانم مینو مهدی شهریاری از معاونت توسعه مدیریت و امور مجامع، آقای بهنام عباس پور از معاونت طرح و توسعه، خانم عفت السادات رئیس زاده از اداره کل مالی و پشتیبانی و آقای سید ماشاءالله شکیبی از حوزه مدیر عامل، به عنوان بازنشستگان شرکت در سال 1388 تقدیر شد.
همچنین در بخش رعایت نظم و انضباط و مقررات اداری، از آقای حمید فائزی نیا از معاونت نیروگاه های برقابی، خانم ناهید امیدوار از معاونت طرح و توسعه، آقایان محمد قاسمی از معاوتت حفاظت و بهره برداری، انور جمشیدنژاد از معاونت هماهنگی حوضه های آبریز، بهروز عطایی فر از معاونت توسعه مدیریت و امور مجامع، محرم علی آقابیگی از امور کارکنان و خدمات پشتیبانی، محمدرضا دشتی از امور مالی و ذیحسابی و علی رضا پژوهنده راد از حوزه مدیر عامل، به عنوان برگزیده تقدیر شد.
سپس از خانم زینب محمد اسماعیلی نیز به عنوان سرپرست خانوار و نیز همنام با حضرت زینب(س)، تقدیر شد.
در بخش مشارکت و هم اندیشی نیز، از آقایان مهندس جواد میبدی مدیر کل دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب و امور مشترکین، مهندس سید عباس صادقیان کارشناس دفتر بهره برداری از تأسیسات انتقال و توزیع آب و خانم ها مریم اروجلو و میترا ذوالفقاری کارشناسان امور کارکنان، قدردانی شد.
در ادامه مراسم نیز از برگزیدگان رشته های مختلف ورزشی با اهدای لوح به سرپرستان این تیم ها و نیز بانوان برگزیده در مسابقات ورزشی دهه فجر سال 1388 تقدیر شد.
این گزارش حاکیست: آقای بهمن بابایی سرپرست تیم آمادگی جسمانی برادران، خانم افسانه کاویان سرپرست تیم آمادگی جسمانی خواهران، آقای هادی کهنسال سرپرست تیم تنیس روی میز برادران، آقای بهنام نقیب زاده به نمایندگی از سرپرست تیم شنای برادران، خانم فریبا عشقی سرپرست تیم تنیس روی میز بانوان، خانم عطیه کرامت سرپرست تیم شنای خواهران، آقای محرم علی آقابیگی به نمایندگی از سرپرست تیم شطرنج، آقای سید عباس صادقیان سرپرست تیم کوهنوردی و آقای مهندس سیاری سرپرست تیم کوهنوردی آرارات، لوح تقدیر دریافت کردند.
همچنین در رشته فوتسال آقایان علی خداکرمی (از تیم امور کارکنان به عنوان تیم اول)، سعید منصوری (از تیم حراست و امور محرمانه به عنوان تیم دوم) و بهزاد روزخش(از تیم دفتر فنی و پژوهشی به عنوان تیم سوم) لوح تقدیر گرفتند.
در رشته والیبال نیز آقایان محمدرضا گلزاری(از تیم معاونت طرح و توسعه به عنوان تیم اول)، قربان علی اندیشه (از تیم معاونت حفاظت و بهره برداری به عنوان تیم دوم) و رجب علی فتوحی(از تیم معاونت هماهنگی حوضه های آبریز به عنوان تیم سوم ) لوح تقدیر خود را دریافت کردند.
به برگزیدگان مسابقات ورزشی دهه فجر 1388 در رشته های مختلف نیز لوح تقدیر شد.
عکس های بیشتری از این مراسم در شبکه داخلی شرکت(اینترانت) موجود است.


منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مدیریت منابع آب ایران
فرستنده خبر: abdollahzadeh
تعداد بازدید: ۱۲۳۳۴
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از abdollahzadeh


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir