جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

اولین کارگاه آموزش ایمنی و آشنایی با اصول اطفاء حریق با حضور رئیس و اعضای کارگروه HSE

پنجشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶:۴۷
اخبار داخلی
اولین کارگاه آموزش ایمنی و آشنایی با اصول اطفاء حریق با حضور رئیس و اعضای کارگروه HSE، مدیران طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای زنجان در محل کارگاه سد مشمپا برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، در ابتدای این کارگاه مهندس بهروز سمندری سرپرست کارگاه سد مخزنی مشمپا ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به اعضای کارگروه گفت: برگزاری کارگاه آموزشی HSE باعث افزایش تجارب ، اصول ایمنی در پروژه های بزرگ بویژه در سد سازی است و افزایش سطح علمی و بهداشت محیط کار و زیست محیطی را در بر می گیرد. و این آموزش ها در راندمان و بهره وری کار حائز اهمیت است.
وی افزود: بحث حوادث فیزیکی کارگاه سد سازی این پروژه را به واحد ایمنی واگذار کردیم کنترل بهتر تجهیزات و ماشین آلات بلحاظ یکپارچگی و بالا بردن کیفیت کاری کارگاه از جمله اقداماتی است که در قالب HSE انجام شده است.
وی گفت: وقتی نیروی انسانی به کارگاه وارد می شود باید به تایید HSE برسد تا یک محیط کاملاً امن کاری را لمس نماید و امیدوارم با برگزاری چنین کارگاههای آموزشی و تبادل اطلاعات ، تجربیات و یادگیری ها را افزایش دهیم.
در ادامه این کارگاه مهندس منصور گرانمایه رئیس گروه پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان از عوامل برگزار کننده این کارگاه قدردانی نمود و گفت: برگزاری کارگاه آموزشی HSE جزء برنامه های کاری این شرکت در تمام پروژه ها و کارگاه های سد سازی در استان زنجان است.
وی گفت: انتقال تجارب ، برگزاری مانور در پروژه های سد سازی موجب افزایش دانایی، پیشگیری از حوادث غیر مترقبه از جمله سیل و زلزله است.
این مقام مسئول با اهمیت دانستن الزامات و اقدامات HSE در مباحث اجتماعی ، امنیت ،حفاظت وسلامت بهداشت عمومی و زیست محیطی را مهم ارزیابی نمود و افزود: مانور 23 گانه ای را طراحی کردیم و بند به بند آنها را در کارگاه های عمرانی و سد سازی در طول سال جاری عملیاتی خواهیم کرد.
در پایان این کارگاه اعضای کارگروه گزارش آتشباری، ساختار چارت مدیریت HSE ،بحث همیار ایمنی کارکنان را ارایه تمودند وسپس از تصفیه خانه آب ، جناح های مختلف کاری سد مشمپا بازدید و در مانور اطفاء حریق شرکت نمودند.


روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان
فرستنده خبر: omran
تعداد بازدید: ۹۴
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از omran


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir