جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

جلسه گفتگو و هم اندیشی با همکاران جدید الاستخدام شرکت مدیریت منابع آب برگزار شد

چهارشنبه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹:۳۰
اخبار ايران
جلسه گفتگو و هم اندیشی با همکاران جدید الاستخدام شرکت روز چهارشنبه 22/6/96 با حضور مهندس حاج رسولیها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و جمعی از کارشناسان جدید الورود که از سال 1392 با برگزاری آزمون استخدامی به این مجموعه ملحق شده اند، در محل سالن خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، آقای حاج رسولیها در ابتدای سخنان خود گفت نکته ای که شخصاً به آن حساس هستم این است که نیروی انسانی که وارد مجموعه ای می شود اگر مراقب عملکرد خود نباشد و مدیران مجموعه نیز این مراقبت را نداشته باشند، ممکن است در میانه راه به عنوان نیروی کم اثر در فعالیت های شرکت شناخته شود. هر فردی نقش زیادی در رشد و پیشرفت شخصی خود دارد، هر چند تاثیر عوامل بیرونی و محیطی نیز نباید نادیده گرفته شود. در ماههای اخیر برای اولین بار جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره شرکت ها برگزار کردیم و نقطه نظرات و صبحت های آنها را جمع بندی نمودیم . در ماه گذشته نیز نقاط قوت و ضعف بخش آب در شورای مدیران احصاء شد. این دستاوردها اندوخته هایی در بخش آب است که می توان درسال های آتی برای مدیریت افراد از این اطلاعات استفاده کرد.
در ادامه جلسه، دکتر حسینی رئیس دفتر هیات مدیره و مدیر عامل گفت هدف اصلی از برگزاری این جلسه، هم اندیشی برای بهبود وضعیت موجود است و انتظار می رود همکاران به سه سوال زیر پاسخ دهند:
1- در بدو ورود به سازمان و پس از آن چه انتظاراتی از محیط کار خود داشتند که بر آورده شده (نکات منفی)
2- در بدو ورود به سازمان و پس از آن با چه واقعیاتی مواجه شدند که بیشتر و بهتر از انتظارات آنها بود. (نکات مثبت)
3- چه راهکارهایی برای بهبود وضعیت موجودپیشنهاد می کنند.
در ادامه برخی از شرکت کنندگان درجلسه به بیان نکات منفی و مثبت و راهکارهای پیشنهادی خود پرداختند. مهندس حاجیلری معاون تحقیقات، منابع انسانی و پشتیبانی گفت در این جلسه پیشنهادات ارزنده ای مطرح شد. ما باید ظرفیت شنیدن انتقادات را داشته باشیم. نظام اداری مغایرت هایی با دانشگاه دارد. از دانشگاه فقط باید نگرش ها را پشت میز آورد.
حاج رسولیها درپایان جلسه اظهار داشت یکی از نکات مثبتی که در کارنامه مدیریتی من وجود دارد این است که در طول مدیریت اینجانب در حوزه مدیریت نیروی انسانی در بخش آب ظرفیت سازی خوبی انجام شد و قریب به هزار نفر نیروی انسانی نخبه جذب بخش های مختلف شدند که از طریق مکانیزم های قانونی و برگزاری آزمون این کار صورت گرفت. نکته جالب توجهی که وجود دارد این است که موارد مطرح شده در این جلسه از سوی همکاران با نقاط قوت و ضعفی که در جلسه شورای مدیران مطرح شده هم خوانی دارد و می توان از نتایج حاصل از آن در برنامه های عملیاتی آتی شرکت استفاده کرد.


منبع خبر: شبکه خبری آب ایران
فرستنده خبر: oskoee
تعداد بازدید: ۲۹۲
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از oskoee


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir