جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

برگزاری کارگاه آموزشی نحوه آماربرداری سراسری در شرکت آب منطقه ای لرستان

چهارشنبه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳:۲۴
اخبار داخلی
کارگاه آموزشی نحوه آماربرداری سراسری از منابع و مصارف آبهای سطحی و زیرزمینی ( دوره سوم ) با حضور کارشناسان و تکنسین های گروه های آماربرداری در شرکت آب منطقه ای لرستان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای لرستان ، در راستای اجرای پروژه آماربرداری سراسری منابع و مصارف آبهای سطحی و زیرزمینی یک دوره کلاس آموزشی طی مدت سه روز توسط مدیریت مطالعات پایه منابع آب برگزار گردید .
در این دوره آموزشی کارشناسان و تکنسین های آماربرداری با حضور مشاوران مربوطه با آخرین دستورالعمل های اجرای طرح آماربرداری به صورت تئوری و عملی نحوه آماربرداری عملیات صحرایی ، بازدید از منابع آب زیرزمینی و سطحی ، تکمیل فرمهای مشتمل بر چاهها ، چشمه ها ، قنات ها و ... آشنا شدند .
طرح آماربرداری سراسری از منابع آب استان همزمان با دیگر مناطق کشور هر ۵ سال یک بار اجرا می شود .
آمار برداری منابع و مصارف آبهای سطحی و زیرزمینی ، به منظور تعیین مقدار منابع و میزان تخلیه از آب زیرزمینیو همچنین تعیین پتانسیل و حجم مصارف آبهای سطحی و زیرزمینی برای انجام مطالعات مختلف از جمله بیلان منابع آب و گزارش منابع و مصارف آب ، مدیریت حوضه های آبریز و مطالعات طرحهای عمرانی می باشد .
انجام آماربرداری صحیح و اصولی پایه و اساس پروژه های آبی کشور از جمله طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی رقم خورده و مانع به وجود آمدن مشکلات و تخلفات در حوزه آب استان تهران خواهیم شد.
فرستنده خبر: نامشخص
تعداد بازدید: ۹۶
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از نامشخص


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir