جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

تقدیر از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

یكشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳:۰۰
اخبار ايران
مشاور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، با اهدای لوح سپاس، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در این لوح سپاس که به امضای مهندس حاج رسولیها و خطاب به مهندس داودی مهر می باشد، آمده است:" با عنایت خداوند متعال و راهبری هوشمندانه مدیران توانمند و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان متعهد و متخصص، بخش آب کشور چهار سال دوره شکوفایی و پربار را در دولت یازدهم سپری نمود.
در این دوره توفیقات بخش آب در عرصه های گوناگون حفاظت و بهره برداری، طرحهای توسعه و سایر ماموریت های اصلی، از نظر صاحبنظران دور نماند و در مناسبت های مختلف از طرف مسئولین عالی رتبه مورد تایید و قدردانی گرفته است.
در همین راستا صدور تقدیرنامه شماره 100/27572/96 تاریخ 21/5/96(تصویر پیوست) از جانب وزیر محترم نیرو، مورد تایید دیگری بر کارنامه موفق این شرکت می باشد که در واقع خطاب اصلی آن به یکایک مدیران و کارکنان پرتلاش این شرکت و شرکت های تابعه می باشد.
اینجانب نیز ضمن قدردانی از خدمات ارایه شده در سالهای اخیر، برای جنابعالی و یکایک کارکنان پرتلاش و خدوم آن شرکت آرزوی موفقیت و سربلندی می نمایم."منبع خبر: اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
فرستنده خبر: kohgiloye
تعداد بازدید: ۲۳۷
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از kohgiloye


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir