جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

بازدید معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مدیریت منابع آب ایران از سد باغکل

چهارشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷:۴۹
اخبار ايران
مهندس سیاری معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مدیریت منابع آب ایران و دکتر تشیعی رئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب وبرق وزارت نیرو از سد باغکل خوانسار بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان،مهندس مجید سیاری ، در این بازدید با تأکید بر این که مسائل سدسازی و زمین حالت کیفی دارد ، خاطر نشان کرد: در این گونه مسائل برداشت های متفاوتی میان افراد مختلف بوجود می آید . مهندس سیاری، افزود: اینکه مردم نسبت به آب حساس هستند بسیار خوب است ولی این وظیفه روابط عمومی و بخش فنی وزارت نیرو است که مردم را مطلع کنند تا نگران مسائل نباشند و در عوض با دادن اطلاعات صحیح به مردم ایجاد هم افزایی نمایند.گفتنی است در این بازدید ضمن بحث در خصوص مسائل فنی مقرر شد هر چه زودتر طرح آببندی سد باغکل در دفتر فنی شرکت مدیریت منابع آب نهایی گردد. معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مدیریت منابع آب ایران هم چنین تصریح کرد: هیچ قطره آبی از سد هدر نمی رود و سد باغکل تاکنون وظیفه خود را به خوبی انجام داده و هدف اقدامات در حال انجام تنها بالا بردن راندمان سد می باشد.
شایان ذکر است در این بازدید مهندس حمید شکرالهی مدیر کل دفتر فنی و مطالعات طرح های شرکت مدیریت منابع آب ایران، فرماندار شهرستان خوانسار،مدیر عامل و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اصفهان ، مدیر امور آب شهرستان خوانسار، مدیر آب و فاضلاب شهرستان،رئیس گروه ژئوتکنیک ،رئیس گروه سد و مدیر دفتر فنی شرکت آب منطقه ای نیز حضور داشتند .


منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان
فرستنده خبر: نامشخص
تعداد بازدید: ۲۱۳
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از نامشخص


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir