جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

ثبت نام از مشمولان تعیین تکلیف چاه های آب فاقد پروانه صدور پروانه بهره برداری در آذربایجان شرقی آغاز شد

چهارشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۷:۲۸
اخبار داخلی
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از آغاز ثبت نام مشمولان تعیین تکلیف چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، مهندس ارسلان هاشمی با اشاره به اینکه مشمولان می توانند پیش از مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، برای آگاهی از مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع رسانی rahnama.wrm.ir مراجعه کنند، گفت: صاحبان و بهره برداران چاه های فاقد پروانه سه ماه فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت یا از طریق پست الکترونیک، در این سامانه ثبت نام کنند.
به گفته وی در حال حاضر 13هزار و 525 حلقه چاه فاقد پروانه بهره برداری در آذربایجان شرقی شناسایی شده که حجم تخلیه آنها 110 میلیون متر مکعب است .
مهندس هاشمی سپس گفت: پس از پایان ثبت نام، کمیسیونی مرکب از یک نفر قاضی دادگستری، دو کارشناس از وزارت نیرو و یک کارشناس از جهاد کشاورزی، در خصوص تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه تصمیم گیری می کنند.
هاشمی در ادامه اظهار داشت: داشتن سوابق آماری برای چاه های مورد نظر، داشتن ظرفیت آبی در دشت مورد نظر، واقع نشدن چاه در حریم چاه های مجاز، اجرای سیستم آبیاری تحت فشار توسط بهره بردار، برقدار کردن و نصب کنتور هوشمند، از جمله شروط لازم برای صدور پروانه بهره برداری از چاه آب خواهد بود.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اظهار داشت: چنانچه پس از طی زمان مقرر، صاحبان و بهره برداران برای تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه اقدام نکنند، دستور پلمپ چاه صادر و از بهره برداری آن جلوگیری خواهد شد.
در حال حاضر 25 هزار حلقه چاه دارای پروانه بهره برداری با حجم تخلیه یک میلیارد و 250میلیون متر مکعب در استان آذربایجان شرقی وجود دارد.


منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی
فرستنده خبر: az-sharghi
تعداد بازدید: ۱۲۳۰۶
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از az-sharghi


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir